To jest olimpiada

{lang: 'pl'}

Sukces to modne słowo.

Nie skłamię,  jeżeli powiem, że każdy chce odnieść sukces. Jeżeli jednak przyjrzymy się co oznacza ten termin dla konkretnych ludzi to okaże się, że spektrum odpowiedzi jest bardzo bardzo szerokie.

Oglądając zmagania olimpijskie (bardzo lubię oglądać transmisje sportowe) z podziwem wyobrażałem sobie ile wysiłku sportowiec musi włożyć w przygotowania do startu. Startu nierzadko tylko jednego na całych zawodach.

Telewizja zarobiła mnóstwo pieniędzy pokazując zawody podzielone na kawałki, coby więcej bloków reklamowych wyemitować. Oglądalność duża czyli kolejny sukces. Polska reprezentacja spisała się najlepiej w historii swoich startów na zimowych igrzyskach olimpijskich. Generalnie wielki szum, wiele czasu, sukces …

Po takim może nieco przydługim wstępie zapraszam Cię do obejrzenia krótkiego video (źródło: youtube.pl):

I co Ty na to? Jeżeli uważasz, że to nie jest motywujące to …

Ci ludzie pomimo tego, że nie są w pełni sprawni pracują, działają i osiągają swoje cele. To dla mnie są prawdziwi ludzie sukcesu. Niezależnie od tego czy skończą na pierwszym czy na ostatnim miejscu swoje starty. To są giganci.

Jeżeli masz wątpliwość to spróbuj zjechać na nartach z zamkniętymi oczami i z kolegą/koleżanką jadącą przed Tobą i wskazującą jak masz zjeżdżać, spróbuj związać sobie z tyłu ręce i biegać, spróbuj zjechać na jednej narcie i tak dalej.

I oczywiście nasza misyjna TV niewiele czasu poświęca na relacje (jakieś mini podsumowania…).

Dla mnie to super motywacja. Ludzie realnie działający ‚pomimo…’ Podziwiam wszystkich. Szacunek.

Zapraszam do głosowania i komentowania.

VN:F [1.9.10_1130]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
VN:F [1.9.10_1130]
Rating: +1 (from 3 votes)
{lang: 'pl'}

Brak podobnych wpisów.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Sorry, no posts matched your criteria.